Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Poradnia Chirurgiczna


Miejsca świadczenia usług:
- ul. Szpitalna 9, 24-300 Opole Lubelskie, tel. 81 827 22 22.


Godziny rejestracji Pacjentów:
- poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 7.30 - 18:00.


Możliwość wykonania usługi odpłatnie – skierowanie nie jest wymaganeMożliwość wykonania usługi bezpłatnie w ramach umowy z NFZ – wymagane skierowanieW naszej poradni chirurgicznej wykonujemy podstawową diagnostykę i leczenie w trybie ambulatoryjnym schorzeń chirurgicznych.

Prowadzone są również konsultacje kwalifikacyjne przed planowanymi zabiegami operacyjnymi oraz konsultacje kontrolne po zabiegach.

Nasi lekarze specjaliści dokładają starań, aby w przystępny dla pacjenta sposób przekazać niezbędne informacje o schorzeniach, przebiegu ich leczenia oraz koniecznych badaniach i zabiegach, które należy wykonać.

Czytaj więcej...

NZP 381/11/2014 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Zakup wraz z dostawą środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych, rękawic chirurgicznych dla Powiatowego Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

powered ByGiro.com